СКЛЯНІ ДВЕРІ

Скляні двері в інтер’єрі ,  кардинально розширюють простір та створюють відчуття невагомості.

Використовуючи скляні міжкімнатні двері, можна вирішити проблеми освітлення в  приміщенні. В своїй художній можливості скло набагато краще приваблює дизайн кімнати , а по міцності в сьогоденній технології можна поставити в один ряд з деревом і металом. Скляні двері поділяються по технологїї екстлуатації та встановлення.

По способах відкриття двері поділяються на:

1.  Розпашні скляні конструкції з коробкою.  Такі скляні двері можуть мати коробку або обід. Вони можуть  відкриватися в один бік, наділені вищою перевагою звукоізоляції, оскільки вони дуже щільно прилягають до площини коробки.

2. Двері які встановлюються  без коробки –  розпашні системи ( маятникові). Завдяки кріпленню до  осьових механізмів двері можна відкривати в різні сторони . Такі двері є дуже зручними коли використовуються в громадських місцях ,  або  у великій родині.  Слабка шумоізоляція і проникнення в приміщення сторонніх запахів  –  це основний недолік таких  скляних дверей.

3.  Міжкімнатні двері-купе зі скла. Прозорі полотна також переміщуються по напрямних планок у верхній і нижній частині дверного отвору. Такі двері виділяються своєю ефективністю та зручністю в експлуатації в приміщеннях з обмеженим простором.  Також як правило в таких  дверях використовується скло більшої щільності.

4. Касетні системи –  це двері полотно яке ховається у відповідні отвори в стіні .Такі двері є  дуже ергономічні та ефективні в експлуатації.

Повністю прозорі, напівматові і матові –  це види на які також можна розділити скляне полотно. Вибір того чи іншого варіанту ґрунтується як на особисті уподобання господарів, так і на функціональному призначенні тієї або іншої кімнати, адже не завжди потрібно, щоб приміщення було повністю відкрито для сторонніх очей. Наприклад, прозоре скло чудово позначатиме межу вітальні і коридору, матові раціонально встановити на вході у ванну кімнату, напівматові скляні міжкімнатні двері можуть використовуватися для будь-яких просторів.

КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА