Ворота

Гаражні та промислові ворота


Наш салон є ексклюзивним партнером виробника воріт «Kruzik» (Чехія) в регіоні.
На ворота виробник надає гарантію 5 років на конструкцію та панелі, а також 2 роки на автоматику. Наш виробник при виготовленні використовує як панелі стандартних кольорів, так і виготовлені під замовлення ламіновані панелі, або фарбовані за технологією Dura Print (різноманітний друк на високотехнологічному принтері промислового маштабу із додатковим захистом від ультрафіолету).

За своєю класифікацією ворота поділяються на:

– секційні гаражні ворота;
– бокові гаражні ворота;
– двостулкові гаражні ворота;
– ролетні ворота;
– промислові ворота.

– секційні гаражні ворота
Елегантні автоматичні секційні ворота відкриваються вертикально вгору і рухаються під стелею гаражу. Таким чином проїзд в гараж  залишається повністю вільним. Секційні ворота підходять завжди, незалежно від форми отвору гаража: прямокутного чи під нахилом, із сегментною чи напівкруглою аркою. Саме тому вони ідеально підходять для реконструкції гаража.
Секційні гаражні ворота складаються із секцій однакової висоти із рівномірним розділенням гофрів та касет, це надає їм гармонійного вигляду. Ми пропонуємо велику палітру кольорів та декорів поверхонь гаражних воріт, що підійдуть для будь-яких дизайнерських рішень.

-бокові гаражні ворота
Автоматичні бокові гаражні ворота є чудовою альтернативою  секційним та двостулковим воротам.  Вони дозволяють відкривати гараж частково,  тим самим економлять простір та заощаджують значні енергетичні витрати автоматики.  Бокові гаражні ворота чудово підходять для тих приміщень в яких  є обмеження по висоті простору ,  адже монтаж всієї автоматики фіксується на бокових  стінах.

– двостулкові гаражні ворота

Двостулкові – це ворота із двома стулками, що відчиняються назовні або всередину. Двостулкові ворота в основному використовуються для будівель, де недостатньо місця для розміщення розсувних воріт. Як і у розсувних воротах сьогодні стало стандартом використання приводу з  дистанційним керуванням і в двостулкових воріт.

-ролетні ворота
Ролетні (рулонні) ворота для гаража – це надійна конструкція, яка запобігає ризику небажаного проникнення сторонніх осіб на приватні, громадські або промислові об’єкти, такі як гаражі, склади, цехи і т. п.
Ролети складаються з профілів (ламелей), короба, в який скручується ролета, направляючих шин і механізму управління.

Існує кілька варіантів механізмів управління ролетами: інерційний, шнуровий, воротковий, пружинно-інерційний. Вибір механізму ролет залежить від ваги ролетного полотна.

– промислові ворота

Склад, автосервіс або мийка, ангар або депо потребують оснащення промисловими воротами для можливості обслуговувати великогабаритну техніку. Вони виступають надійним захистом від злому, несанкціонованого проникнення на територію підприємства, а також впливу атмосферних явищ.
Промислові системи мають особливу конструкцію. Вони складніші, ніж гаражні, не тільки через розміри, але і технічні вимоги, зумовлені умовами експлуатації. Для них характерна:

Міцність конструкції;

Герметичність у закритому положенні;

Швидкі темпи відкривання;

Підвищена термоізоляція, і вологостійкість.

Також, незважаючи на значну вагу механізму, такі конструкції приводяться в рух без додаткових зусиль та створюють мінімальний шум.

Промислові ворота – це механізми, які виконують більше одного процесу підйому – опускання за 1 годину і вирізняються великою площею панелей чи стулок.

 

Автоматика для гаражних та в’їзних воріт.


– автоматика для гаражних та в’їзних воріт

В даний час на ринку існує невичерпна кількість різних приводів для промислових, гаражних та в’їзних воріт. Приводи класифікуються відповідно до типу воріт, для яких вони призначені, а також відповідно до потужності, яку вони здатні видати. Ми використовує лише високоякісні перевірені часом приводи для воріт, які пройшли багаторічні випробування та відповідають європейським стандартам.  Ми надаємо гарантію до 2 років на приводи до воріт.

КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА