15 РОКІВ ДОСВІДУ

секційні гаражні та промислові ворота та приводи


Гаражні ворота можливо виготовити за точними, індивідуальними розмірами та розділити на кілька типів: секційні, бокові , двостулкові гаражні ворота. У кожного типу гаражних воріт є своя специфіка та переваги.  Приводи класифікуються відповідно до типу воріт, для яких вони призначені, а також відповідно до потужності, яку вони здатні видати.

Ми допоможемо вам ознайомтеся з нашою пропозицією гаражних воріт та обрати варіант який підходить саме вам в салоні дверей та вікон “Comfort house”

розсувні системи


Розсівні двері та міжкімнатні перегородки – це сучасне та практичне рішення для будь якого інтер’єру. Розсувні двері призначені для економії простору та розмежування приміщення. За допомогою розсувної  перегородки можливо з легкістю відділити зону кухні від вітальні,  гардероб від спальні,  кабінет від кімнати переговорів,  створити невелику зону комфорту.

 

двері з  прихованим монтажем

Приховані двері або двері з прихованим монтажем – це двері без лиштви,  встановлені в один рівень зі стіною. Для виготовлення коробки в таких дверях використовується спеціальний вид алюмінієвого профілю, що дозволяє встановити конструкцію таким чином, що  дверну коробку не видно, а полотно дверей просто переходить в стіну.

Ефект, створений завдяки суцільній монолітній стіні , може поєднати оригінальність інтер’єру з його функціональністю, підкреслити сучасний стиль та візуально розширити приміщення.

КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА